KURUMSAL
Başkanın Mesajı

Pullukçu ailesi olarak, dört kuşaktır, ruhsatlı kömür sahalarımızda, zamanın gelişmelerine ve teknolojilerine ayak uydurarak, kömür üretimi yapmaktayız.

Yaptığımız işe olan inancımız ve heyecanımız artarak devam etmektedir. Bu uğraşımızdaki tecrübemiz, titizliğimiz ve iş ahlakımız, kömür kalitesini ve standartlarını olumlu yönde etkilemiştir. Üretimden sonra, verdiğimiz sınırsız hizmet kalitesi de bana ve aileme ayrıca bir mutluluk ve onur katmaktadır.Küreselleşen dünyamızın enerji ihtiyacı, her geçen gün nüfusuyla beraber artmaktadır. Kömürün, ülkemizin sahip olduğu önemli ve vazgeçilmez doğal kaynaklardan biri olduğuna inanıyorum. Petrol ve doğalgaz rezervlerinin azalması, emisyon ve çevreye duyarlı teknolojilerin artması ile, yurdumuz madeni olan kömürün öneminin her geçen gün artacağını düşünmekteyim.İşini seven, doğal kaynaklarımıza inanan, çevreye ve doğaya saygılı, sosyal sorumluluğunun bilincinde, kalite ve hizmete önem veren bir aile olarak, yurdumuz insanlarının takdiriyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Saygılar...

Pullukçu Tesisleri
Tekirdağ iline 70 km. uzaklıkta, Malkara ilçesi, İbrice köyü yakınlarında bulunan açık işletme sahasında kömür üretimi ile uğraşılmaktadır. Trakya'nın her yöresine geniş bir dağıtım ağına sahiptir. Tartı güvenliği tamdır. Kömür fiyatlarındaki spekulatif artışlara itibar etmez.